Вільнянська міська рада
Вільнянський район, Запорізька область

Зустріч-діалог "Захист і реалізація прав осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах"

 

15 березня у Вільнянській міській раді відбулася зустріч-діалог "Захист і реалізація прав осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах". Участь в події взяли особи, які звільнились з місць позбавлення волі та родини, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Організаторами заходу виступили фахівці Благодійного фонду "Карітас Запоріжжя", які відгукнулися на запит громадської організації "Міжнародна місія "Відкриті двері", що опікується людьми, які вийшли з місць позбавлення волі.
Під час заходу фахівці з Управління юстиції в Запорізькій області та фахівці фідії Служби пробації в Запорізькій області надали учасникам заходу інформацію, як проголосувати на президентських виборах - 2019, здійснивши своє виборче право та проконсультували, щодо отримання документів особи, які перебувають у конфлікті з законом.
У свою чергу фахівці Благодійного фонду "Карітас Запоріжжя" презентували роботу організації, розповіли про види допомоги, які вона надає та можливості участі в різноманітних програмах.

Посилання на фото-звіт: https://rayon.org.ua/rada/25486771/album/552/

« повернутися до списку новин